דף הבית > חבילת מיתוג
 

חבילת מיתוג

הסטודיו פועל בסביבה קריאטיבית המהווה קרקע פורייה לפרויקטים ייחודיים ומגוונים. אנחנו מאמינים שמיתוג ועיצוב חלל חייבים לעבוד יחד, במקום אחד, תחת ראייה כוללת. את חבילת המיתוג הכוללת את בניית המותג משלב הקונספט והשם ועד עיצוב מלא הכולל עיצוב גרפי ועיצוב פנים ותכנון מלא עד אחרון הפרטים של המקום - אנו בונים ויוצרים תוך שימוש בספקטרום נרחב של תחומי עיצוב ומתמחים בהובלת תהליכי מיתוג ואסטרטגיית מותג ללקוחות מובילים במשק.

 

בעזרת חשיבה רחבה וגישה אסטרטגית ועיצובית ייחודית אנו מקדמים את הלקוחות שלנו לשלב הבא ומקנים למותג ייחודיות ובולטות. הפרויקטים בסטודיו נבנים בגישה הוליסטית ייחודית המאגדת מגוון אנשי מקצוע מתחומי העיצוב, מיתוג, אדריכלות פנים וקריאייטיב תחת קורת גג אחת כאשר צוות העבודה המגוון נותן לפרויקטים את הערך המוסף ואת הראייה השלמה של חווית המותג והבנה של אופן ונקודת המכירה.

בכל פרויקט אנו מציעים חבילת מיתוג לעסקים מלאה ורואים עצמנו כשותפים אסטרטגיים של לקוחותינו ובעבודה משותפת מלווים יד ביד לאורך כל התהליך - משלב המיתוג > ההטמעה > ההקמה > התחזוקה השוטפת > ושמירה על המותג בממשקיו השונים עם קהל היעד.

 
הסטודיו פועל רבות בתחום האוכל, המלונאות, האופנה, התרבות והאומנות. אתם מוזמנים להציץ בדף הלקוחות ולהתרשם ממגוון לקוחות הסטודיו שבחרו בחבילת מיתוג שלנו.

מה אנחנו עושים ומה אנחנו יכולים לעשות בשבילך...

חברות מייצרות מוצרים. אנשים בוחרים וקונים מותגים. בעולם בו יש מגוון רב של מוצרים ושירותים למותג חשיבות רבה ביצירת בידול וערך מוסף. מותג טוב בולט מההמון ויוצר חוויה ייחודית ומיוחדת במפגש עם אנשים. האתגר הוא לבנות מותג שיהיה לו קול ייחודי. מותג טוב יהיה ברור, יפנה ויבין את קהל היעד בצורה טובה וידע לתקשר איתו. מותג טוב יישמור על אחידות, ייצר ערך מוסף ויידע לייצר מכירות והכנסות וכך לבסס עצמו מול הלקוחות והמתחרים בשוק. אנחנו סטודיו לעיצוב, תכנון ומיתוג לעסקים המתמחה בבניה ועיצוב מלא של המותג ונקודת המכירה.
 
 
מיתוג
/ מחקר שוק
/ הגדרה ומיצוב
/ אסטרטגיה ובניית מותג
/ קריאייטיב וקופירייטינג
/ עיצוב ובניית שפה
/ טיפול שוטף ( שומרים על המותג..)
ספקטרום של תחומי עיצוב גרפי
/ עיצוב לפרינט
/ מודעות ופרסום BTL
/ פיקוח והפקות דפוס מיוחדות
/ אפיון, עיצוב והקמת אתרי אינטרנט ודפי נחיתה
/ אינטראקטיב
/ עיצוב אריזות
/ איור
 
עיצוב פנים ותכנון חללים מסחריים
/ קונספט
/ חווית לקוח
/ מיתוג חללים
/ עיצוב נקודת מכירה
/ עיצוב פנים לחלל וחנויות
/ עיצוב מוצר
/ תכנון
/ ליווי ופיקוח
יישום
/ הפקות פרינט ומוצר
/ תקשורת שיווקית
/ תמיכת מדיה online ו- offline
/ עיצוב קריאייטיב לפרסום
/ ליווי בניית אסטרטגיה ואלמנטים שיווקיים